آموزش فیلتر نویسی قسمت پنجم : افزایش چشمگیر معملات

بدون دیدگاه
سرآمدی‌های عزیز سلام
همواره توصیه ما به شما این است که به یاد داشته باشید در کنار فیلتر نویسی سایر روش‌های تحلیلی مثل روش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادین، تابلوخوانی را هم بیاموزید. برای سرمایه‌گذاری مطمئن در بورس بهتر است چندین روش را با هم انجام دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.
برای شروع آموزش امروز وارد وبسایت مدیریت فناوری بورس تهران به آدرس tsetmc.com میشویم.
پس از ورود به قسمت دیده بان بازار فیلتر را انتخاب میکنیم .
طبق مراحلی که در قسمت دوم آموزش فیلتر نویسی خدمتتان توضیح داده شد. بر روی فیلتر جدید کلیک کرده و بر روی فیلتر شماره صفری که به‌وجود آمد کلیک میکنیم و در صفحه‌ی فیلتر ابتدا میتوانیم اسم فیلتر را تغییر دهیم. فیلتری که امروز می‌آموزیم فیلتر افزایش چشمگیر حجم معاملات است.

در این کد دستوری حجم معاملات (tvol) بیشتر از میانگین حجم معاملات در سه ماه گذشته [is5] و همچنین چون میخواهیم به ما سهم‌هایی را نشان بدهد که حجم چشمگیری داشتند دستور دیگری راهم در شرط قرار میدهیم حجم معاملات (tvol)بیشتر از دوبرابر میانگین حجم معاملات در 12 ماه گذشته

پس از اعتبار سنجی اگر خطایی نداشت ثبت را زده و همه سهم‌هایی را که افزایش چشمگیر حجم معاملات داشتند برای شما قابل نمایش است. این کد در کنار تحلیل‌ها با یکسری تکنیکهای تابلو‌خوانی کمکمان میکند که رفتار آینده سهم را بتوانیم پیش‌بینی کنیم.
توصیه: همین الان میتوانید در صفحه‌ی tse خودتان کد آموزش داده شده را امتحان کنید.
سرآمدی‌های عزیز بورس حرفه‌ای را به زبان ساده یادبگیرید موفق و پر سود باشید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.