آموزش فیلتر نویسی قسمت سوم

بدون دیدگاه
سرآمدی‌های عزیز سلام
همواره توصیه ما به شما این است که به یاد داشته باشید در کنار فیلتر نویسی سایر روشهای تحلیلی مثل روش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادین، تابلوخوانی را هم بیاموزید. برای سرمایه گذاری مطمئن در بورس بهتر است چندین روش را با هم انجام دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.
برای شروع آموزش امروز وارد وبسایت مدیریت فناوری بورس تهران به آدرس tsetmc.com میشویم.
پس از ورود به قسمت دیده بان بازار فیلتر را انتخاب میکنیم .
طبق مراحلی که در قسمت دوم آموزش فیلتر نویسی خدمتتان توضیح داده شد. بر روی فیلتر جدید کلیک کرده و بر روی فیلتر شماره صفری که بوجود آمد کلیک میکنیم و در صفحه‌ی فیلتر ابتدا میتوانیم اسم فیلتر را تغییر دهیم. فیلتری که امروز میآموزیم فیلتر صف خرید است. این فیلتر میتواند همه صف‌هایی که صف خرید بودن را به‌ما نشان دهد. صف خرید یعنی نمایش سطر اول قیمت خریدمان برابر باشد با ماکسیمم قیمت مجاز آن روز .
کد دستوری سطر اول قیمت خرید pd1 است که میخواهیم برابر با ماکسیمم قیمت مجاز روز که کد دستوری آن pmax میباشد قرار دهیم.
پس از اعتبار سنجی اگر خطایی نداشت ثبت را زده و همه سهمهایی را که امروز در وضعیت صف خرید بودن را بما نشان میدهد. این کد در کنار تحلیلها با یکسری تکنیکهای تابلوخوانی کمکمان میکند که رفتار آینده سهم را بتوانیم پیشبینی کنیم.
توصیه: همین الان میتوانید در صفحه‌ی tse خودتان کد آموزش داده شده را امتحان کنید.
شما میتوانید در صورت نیاز به ایجاد تغییر از قسمت تنظیمها نوع اوراقی که برای شما قابل نمایش است را مطابق تصویر انتخاب کنید که چه چیزهایی در لیست باشند و چه چیزهایی نباشند. با کلیک بر روی اوراق اگر رنگشان سفید شود از لیست شما حذف میشوند.
با فیلترهای پیشرفته‌تر در قسمتهای آینده در خدمتتان خواهیم بود موفق و پر سود باشید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.