آموزش فیلتر نویسی قسمت پنجم : افزایش چشمگیر معملات

آموزش فیلتر نویسی قسمت پنجم : افزایش چشمگیر معملات

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
سرآمدی‌های عزیز سلام
همواره توصیه ما به شما این است که به یاد داشته باشید در کنار فیلتر نویسی سایر روش‌های تحلیلی مثل روش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادین، تابلوخوانی را هم بیاموزید. برای سرمایه‌گذاری مطمئن در بورس بهتر است چندین روش را با هم انجام دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.
برای شروع آموزش امروز وارد وبسایت مدیریت فناوری بورس تهران به آدرس tsetmc.com میشویم.
پس از ورود به قسمت دیده بان بازار فیلتر را انتخاب میکنیم .
طبق مراحلی که در قسمت دوم آموزش فیلتر نویسی خدمتتان توضیح داده شد. بر روی فیلتر جدید کلیک کرده و بر روی فیلتر شماره صفری که بوجود آمد کلیک میکنیم و در صفحه‌ی فیلتر ابتدا میتوانیم اسم فیلتر را تغییر دهیم. فیلتری که امروز می‌آموزیم فیلتر افزایش چشمگیر حجم معاملات است.

در این کد دستوری حجم معاملات (tvol) بیشتر از میانگین حجم معاملات در سه ماه گذشته [is5] و همچنین چون میخواهیم به ما سهم‌هایی را نشان بدهد که حجم چشمگیری داشتند دستور دیگری راهم در شرط قرار میدهیم حجم معاملات (tvol)بیشتر از دوبرابر میانگین حجم معاملات در 12 ماه گذشته

پس از اعتبار سنجی اگر خطایی نداشت ثبت را زده و همه سهم‌هایی را که افزایش چشمگیر حجم معاملات داشتند برای شما قابل نمایش است. این کد در کنار تحلیل‌ها با یکسری تکنیکهای تابلو‌خوانی کمکمان میکند که رفتار آینده سهم را بتوانیم پیش‌بینی کنیم.
توصیه: همین الان میتوانید در صفحه‌ی tse خودتان کد آموزش داده شده را امتحان کنید.
سرآمدی‌های عزیز بورس حرفه‌ای را به زبان ساده یادبگیرید موفق و پر سود باشید.

عضویت در خبرنامه سرآمد

دریافت جدیدترین آموزش ها و اخبار

آموزش های بیشتر

ترفندهای معامله گری

نایل فولر

برای کسب موفقیت تنها تلاش کافی نیست بلکه آشنایی با قوانین مخصوص و به کارگیری آنها و پیشرو قرار دادن توصیه‌های هر حرفه در زندگی

به دنبال مکانی مطمئن برای سرمایه گذاری هستید؟

سرویس سبدگردانی سرآمد در خدمت شماست